33415666 - 051  

 

درباره ما

 

به نام هستی بخش جهان آفرین

امروزه مجموعه لبنیات دلیران عنصری(علیزاده عنصری سابق) یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین تولید کنندگان لبنیات سنتی کشور عزیزمان ایران بوده که با سابقه ای بیش از نیم قرن به تولید محصولات لبنی از جمله انواع ماست، کره، پنیر، دوغ، خامه، سر شیر و غیره می پردازد.

این مجموعه همواره رضایتمندی مشتری و کیفیت را سر لوحه اقدامات خود قرارداده و توانسته است با تولیدات سالم و بهداشتی نقش موثری را در افزایش سلامت جامعه ایفا نماید و با ارائه محصولاتی با کیفیت منحصر به فرد که تلفیقی هنرمندانه از درستکاری و تلاش و خلاقیت دست اندرکاران می باشد، با استقبال بی نظیر مردم عزیز و مسئولین محترم از شهرهای دور و نزدیک و همچنین کشورهای منطقه روبرو شود.

این مجموعه در راستای درخواست های مکرر همشهریان عزیز، اقدام به تاسیس مجموعه تولیدی بزرگ و بی نظیری در عرصه لبنیات سنتی و تحت نظارت کامل اداره محترم بهداشت نموده و تعداد شعبات خود را از 3 شعبه در سال 92 و 14 شعبه در سال 93؛ به 18 شعبه در سال 1394 در سطح کلان شهر مشهد مقدس افزایش داده است.

همچنین مجموعه دلیران عنصری با کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای بیش از 150 نفر به صورت مستقیم رسالت خود را در جهت جذب نیروهای انسانی متخصص و غیره ایفا نموده و به حول و قوه الهی در سال 1393 به عنوان کارفرما نمونه از طرف سازمان تامین اجتماعی انتخاب گردیده است و احراز عضویت هیئت مدیره صنفی لبنیات سنتی شهر مقدس مشهدنیز از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.

و اکنون با برنامه ریزی های انجام شده و مهیا نمودن زیر ساخت های لازم برآنیم تا با ورود به بازارهای کشوری، قدم بزرگ دیگری در راستای ملی شدن برداریم.

در خاتمه یاد و خاطره مرحوم حاج منوچهر اصغریان رضایی(مشهور به علیزاده) را گرامی می داریم که با مدیریت و تدبیر خود این مجموعه بزرگ و کیفی را بنیانگذاری نموده است و آرزوی کامیابی و رسیدن به قله های موفقیت را برای برداران اصغریان رضایی مسئلت می نمائیم که در عنفوان جوانی دست یکدیگر را به گرمی فشرده و با اتحاد و تلاش مضاعف مجموعه ای را ایجاد نموده اند که از حیث جذب مشتری و جلب اعتماد عمومی با قدرتمند ترین موسسات خصوصی کشور رقابت می نماید.

 

 

مدیر عامل عباس فنائی


لینک های مفید